Nabídka práce > INŽENÝR DODAVATELSKÉ KVALITY - OBJ1868

INŽENÝR DODAVATELSKÉ KVALITY - OBJ1868

Náplň práce

- operativní řízení kvality nakupovaných surovin
- podílí se na rozvoji, hodnocení dodavatele a řešení dodavatelských reklamací
- řešení nákladů s dodavateli
- podílí se na provádění interních procesních auditů
- spolupráci se sesterskými organizacemi
- odpovědnost za plnění cílů SQA a dodržování interních pravidel a nařízení
- pravidelný reporting výkonových ukazatelů
- odpovědnost za projektové a komoditní řízení dodavatelů
- odpovědnost za plnění operativních úkolů a trvalé zlepšování dodavatelů
- odpovědnost za stav blokačního skladu 6000 (SAP i fyzicky přítomnost dílů

Požadavky

- SŠ/VŠ technického směru
- znalost AJ, NJ výhodou
- znalost MS Office, SAP výhodou
- znalost interních auditů (ISO/TS 16949), procesních auditů (VDA 6.3)
- samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost, dobré komunikační schopnosti

Nabízíme

- zázemí nadnárodní společnosti
- široký výběr firemních benefitů
- motivující platové ohodnocení
- pracoviště okr. Nový Jičín

Informace o pozici

  • Agentura Žirafa.cz s.r.o.
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Kvalita a kontrola jakosti,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Plat: 35000 - 45000 Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: okr. Nový Jičín