Nabídka práce > Technolog s AJ

Technolog s AJ

Náplň práce

- Kalkulace nových výrobků pro oblasti konektorů a průmyslové kabeláže, vyhledávání komponentů, materiálů a nástrojů
- Tvorba technické dokumentace (výkresy, kusovníky, pracovní a technologické postupy, stanovení nářadí a kontrol pro výrobu)
- Zavádění dokumentace do výroby
- Uvolňování výrobní dokumentace
- Uvolňování výrobků pro výrobu
- Programování testovacích zařízení
- Vývoj nových výrobků a jeho vzorkování

Požadavky

- SŠ/VŠ vzdělání technického směru - obor elektrotechnika výhodou
- Pokročilá znalost AJ podmínkou, NJ výhodou
- MS Office, CAD 2D (AutoCAD) a 3D modelování (Solidworks, Siemens NX apod.) výhodou
- Znalost technického kreslení a norem pro výrobu v el.tech. (IPC610)
- Znalosti FMEA a PPAP procesů výhodou

Nabízíme

- samostatnou a kreativní práci ve stabilní společnosti
další odbornostní a kariérní růst
zajímavé finanční hodnocení
atraktivní zaměstnanecké benefity (příspěvek na dopravu, prémie ve výši 13. mzdy a další motivační prémie, příspěvek na PF/ŽP, stravenky, 5 týdnů dovolené
přátelský a vstřícný kolektiv

Další informace

V případě zájmu prosím reagujte na danou pozici a přiložte svůj životopis. Případně volejte na tel. 725 817 242.

Informace o pozici

  • Adecco spol. s.r.o.
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Technické profese,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek