Nabídka práce > Junior Sales Coordinator - US and UK market

Junior Sales Coordinator - US and UK market

Náplň práce

- správa a řízení nabídek použitých strojů od našich partnerů z USA a Velké Británie
- vyjednávání komplexních mezinárodních obchodů mezi prodejci a kupujícími použitých strojů
- každodenní kontakt s klientelou z celého světa
- spolupráce s kolegy na obchodem vyžadujících znalost jazyka kupujícího
- hledání nových příležitostí na trhu ze účelem zvýšení šance prodeje
- management účtů klíčových partnerů
- týmové projekty zaměřené na zlepšení kvality katalogu a nabídek
- zpracování specifických analýz trhů a marketingových plánů

Požadavky

- velmi dobrá business angličtina
- alespoň bakalářský titul z oboru Mezinárodní obchod / Ekonomie / Podnikové hospodářství apod.
- zkušenosti z US nebo UK business prostředí jsou plus
- zkušenosti nebo znalost mezinárodního obchodu a prodeje
- zájem o svět průmyslu

Nabízíme

- smlouvu na plný úvazek na dobu neurčitou
- zajímavé finanční ohodnocení - 30 000 Kč
- 10% provize z každého úspěšně prodaného stroje
- 5 týdnů dovolené
- stravenky
- mobilní telefon
- team buldingy, team events, sportovní aktivity
- stát se součástí mezinárodního týmu plného mladých lidí
- kariérní postup

Informace o pozici

  • Exapro s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Požadované vzdělání: Bakalářské
  • Požadované jazyky: angličtina, jiný jazyk je plus
  • Plat: 30000 + provize
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: mobilní telefon, stravenky, flexibilní pracovní doba, team buildingy
  • Místo pracoviště: Praha 3