Nabídka práce > Chcete garantovaných 145Kč/hod. a být součástí něčeho velkého? POJĎTE K NÁM!!!

Chcete garantovaných 145Kč/hod. a být součástí něčeho velkého? POJĎTE K NÁM!!!

Náplň práce

Hledáte práci, kde nebudete pouze číslem? Chcete být součástí opravdu "něčeho velkého"? Chcete pracovat pro mezinárodní společnost? Chcete práci, z které po příchodu domů budete mít stále energii na děti nebo své koníčky?

Pojďte tak pracovat k nám ...do společnosti LSG
DO SPOLEČNOSTI, KTERÁ PŮSOBÍ V LETECKÉM PRŮMYSLU A KTERÁ JE VELKÝM HRÁČEM VE SVÉM OBORU.

- příprava potravin na palubu letadel (konkrétně připravovat bagety a obložené talíře, které jsou podávány v letadlech jako občerstvení)
- krájení, porcování jídel
- úklid pracovní plochy
- různorodá činnost každý den
- skenování produktů

Požadavky

- schopnost pracovat v týmu
- trestní bezúhonnost podmínkou
- flexibilita, zodpovědnost
- zkušenosti s výrobními procesy výhodou
- vlastní dopravu do zaměstnání

Nabízíme

- nástup možný IHNED či DOHODOU
- místo výkonu práce: Bor u Tachova
- fixní mzda 145 Kč/hod. (+ příplatky za přesčasy a víkendové směny)
- INDIVIDUÁLNÍ KALENDÁŘ SMĚN
- práci na plný úvazek ( či možné i na DPČ - výběr směn)
- provoz pondělí až neděle
- dovolená 4 týdny
- zázemí významné společnosti

Další informace

petra.klimova@adecco.cz nebo nás navštivte na naší pobočce v Plzni (adresa je Dřevěná ulice 8, Plzeň, 301 00).

Informace o pozici

  • Adecco spol. s.r.o.
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Cestovní ruch a ubytování, Gastronomie a pohostinství,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Vhodné pro: Absolventy, na mateřské
  • Místo pracoviště: Tachov