Nabídka práce > Opravář strojů do kmenového stavu - vhodné i pro absolventy, Nové Sedlo

Opravář strojů do kmenového stavu - vhodné i pro absolventy, Nové Sedlo

Náplň práce

- oprava a seřízení sklářských automatů a jejich příslušenství
- kontrola správného chodu a příslušenství strojů
- oprava náhradních dílů a prověření jejich funkčnosti
- provádění denního záznamu o kontrole stroje
- dodržování zásad BOZP, PO a OŽP

Požadavky

- vyučení v oboru
- praxi v oboru výhodou
- svářečský průkaz výhodou
- flexibilitu, loajalitu
- ochota pracovat na směny v nepřetržitém provozu
- ochotu se dále vzdělávat

Nabízíme

- nástup možný IHNED či DOHODOU
- místo výkonu práce: NOVÉ SEDLO
- motivační mzdové ohodnocení
- 5 týdnů dovolené
- příspěvek na stravování, dopravu a penzijní připojištění, stravenky
- příjemný pracovní kolektiv
- NEPŘETRŽITÝ provoz
- práce vhodná i pro ABSOLVENTY
- PRÁCE DO KMENOVÉHO STAVU

Další informace

Pokud Vás nabízená pozice zaujala, tak nás neváhejte kontaktovat na telefonním čísle 602 535 437 či 377 221 174 nebo emailem na petra.klimova@adecco.cz nebo nás navštivte na naší pobočce v Plzni (adresa je Dřevěná ulice 8, Plzeň, 301 00).

Informace o pozici

  • Adecco spol. s.r.o.
  • Karlovy Vary (Karlovarský kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Nové Sedlo