Nabídka práce > Svářeč - zámečník do kmenového stavu

Svářeč - zámečník do kmenového stavu

Náplň práce

Máte zkušenosti se svařováním a platný svářečský průkaz na CO2? Preferujete RANNÍ a ODPOLEDNÍ směny? Chcete nastoupit do KMENOVÉHO STAVU, do společnosti zabývající se inovativní výrobou střešních a fasádních elementů ze skla, oceli, hliníku a membránových zastřešení? Pak čtěte dále…
Náplň práce:
- skládání dílů podle výkresové dokumentace
- svařování ocelových konstrukcí
- broušení svarů

Požadavky

- vyučen ve strojírenském oboru
- praxe 1-3 roky
- znalost čtení výrobní dokumentace
- platný svářečský průkaz – základní kurz a certifikát CO2 dle EN 287.1/ISO 9606
- časová flexibilita

Nabízíme

- nástup možný IHNED či DOHODOU
- místo výkonu práce: Plzeň
- motivační mzdové ohodnocení
- příspěvek na stravování
- práci ve stabilní uznávané společnosti
- 2 směnný provoz (R/O)
- práce ve stabilní společnosti na Borských Polích
- NÁSTUP DO KMENOVÉHO STAVU

Další informace

Pokud Vás nabízená pozice zaujala, tak nás neváhejte kontaktovat na telefonním čísle 602 535 437 či 377 221 174 nebo emailem na petra.klimova@adecco.cz nebo nás navštivte na pobočce v Plzni (adresa je Dřevěná ulice 8, Plzeň 301 00).

Informace o pozici

  • Adecco spol. s.r.o.
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek