Nabídka práce > Brigáda: roznos denního tisku - 115 Kč/h.

Brigáda: roznos denního tisku - 115 Kč/h.

Náplň práce

Jste ranní ptáče a chcete si přivydělat? Máme pro vás brigádu v ranních hodinách! Skvělá příležitost pro maminky na MD, aktivní seniory nebo studenty. Tak nepropásněte šanci a zavolejte nám ZDARMA na 800 856 856.

Co vás na brigádě čeká?
- rozvoz a roznos tiskovin (noviny, časopisy) v oblastech Havlíčkobrodsko a Třebíčsko

Požadavky

Koho hledáme?
Hledáme šikovné brigádníky, kteří již dovršili 18 let a je na ně spolehnutí

Nabízíme

Co s námi získáte?
- mzdu 115 Kč/hod.
- dlouhodobou spolupráci

Další informace

Zaujala vás naše nabídka?
Pak vyplňte formulář a my se postaráme o zbytek! Chcete bližší informace ihned? Pak využijte naši bezplatnou infolinku 800 856 856 a zavolejte! Jsme tu pro vás pondělí - pátek od 8:00 do 20:00. Těšíme se na vás!

Informace o pozici

  • Randstad s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Marketing, média a reklama, Ostatní, Služby,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Požadované jazyky: český
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Místo pracoviště: Havlíčkův Brod, Pelhřimov