Nabídka práce > Product engineer

Product engineer

Náplň práce

- podílení se na projektu výrobku od poptávky až po uvedení do sériové výroby
- vyvíjení technických řešení
- provádění technických zadání pro konstruktéra přípravků
- sestavování kalkulací nových výrobků pro oblasti konektorů a průmyslové kabeláže
- vytváření technické dokumentace pro externí zákazníky a výrobu
- práce na vývoji nových výrobků
- provádění rešerších technických řešení včetně vzorkování pro zákazníka
- spolupráce s ostatními útvary napříč společností

Požadavky

- SŠ/VŠ vzdělání technického směru - obor elektrotechnika výhodou
- Pokročilá znalost AJ podmínkou, NJ výhodou
- MS Office, CAD 2D (AutoCAD)
- 3D modelování (Solidworks, Siemens NX apod.) výhodou
- Znalost technického kreslení a norem pro výrobu v elektrotechnice výhodou
- Znalosti FMEA a PPAP procesů výhodou

Nabízíme

- samostatnou a kreativní práci ve stabilní společnosti
- další odbornostní a kariérní růst
- zajímavé finanční hodnocení
- atraktivní zaměstnanecké benefity (příspěvek na dopravu, prémie ve výši 13. mzdy a další motivační prémie, příspěvek na PF/ŽP, stravenky, 5 týdnů dovolené
- přátelský a vstřícný kolektiv
- Vzdělávací programy a výuka cizích jazyků

Další informace

V případě zájmu prosím reagujte na danou pozici a přiložte svůj životopis. Případně volejte na tel. 725 817 242.

Informace o pozici

  • Adecco spol. s.r.o.
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: AJ
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek