Nabídka práce > Burger King Letňany hledá kolegy na plný či zkrácený úvazek

Burger King Letňany hledá kolegy na plný či zkrácený úvazek

Náplň práce

Přijmeme nové kolegy do týmu Burger King Letňany na plný úvazek či zkrácený úvazek na pozici pokladní, servis a kuchyň.

Požadavky

- Být týmovým hráčem
- Aktivní znalost českého jazyka
- Být pozitivně orientovaný na hosty
- Mít rád naše produkty a chtít se podílet na jejich přípravě
- Chtít na sobě pracovat a zlepšovat se
- Odpovědnost
- Dlouhodobější spolupráci
- Odpracovat minimálně 20h/týden
- Směny typu: 9 - 15; 11 - 15; 15 - 23 -> směny lze kombinovat a vyhovět i požadavkům zaměstnance

Nabízíme

- Motivující finanční ohodnocení
- Spropitné
- Smlouvu na dobu NEURČITOU
- Možnost navýšení mzdy od třetího měsíce zaměstnání
- Příplatky za práci v noci 10%
- Příplatky za práci o víkendech 10%
- Příplatky za práci ve svátky 100%
- Zvýhodněné stravování
- Pečlivé zaškolení na každou pracovní pozici
- Pravidelný nárůst mzdy dle pracovního výkonu
- Možnost růstu na MANAGERSKÉ pozice
- Věrnostní odměny dle délky zaměstnání
- Týmové mimopracovní aktivity a párty
- Zvýhodněné tarify O2 Family
- Přátelský kolektiv
- Slevy na produkty všech našich značek (KFC, Burger King a Starbucks)

Další informace

Zaujala Vás naše nabídka?
Tak neváhejte a nečekejte ani minutu a stiskněte tlačítko "Odpovědět". Vyplňte kontaktní formulář na následující straně. Ještě ten den Vás kontaktujeme a pozveme na osobní pohovor, který se uskuteční na naší pobočce v BK Letňany.

Informace o pozici

  • Burger King CZ
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Gastronomie a pohostinství,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Požadované jazyky: Anglický jazyk výhodou, nikoliv podmínkou
  • Plat: Mzda od 100,-Kč/hod + spropitné a jiné benefity
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: odměny za výsledky restaurace, spropitné, finanční odměna pro zaměstnance měsíce, příplatky za noční/víkendy/svátky, proplácení přesčasů, teambuildingové akce, slevy do našich značek
  • Vhodné pro: Zájemce o plný/zkrácený úvazek; maminky na rodičovské dovolené
  • Místo pracoviště: Burger King Letňany