Nabídka práce > KFC Rohlenka přijme pokladní do týmu! (od 102Kč/h)

KFC Rohlenka přijme pokladní do týmu! (od 102Kč/h)

Náplň práce

Hlavním úkolem pokladní je poskytnout našim hostům ten nejlepší zážitek z návštěvy restaurace. Poznávacím znamením těch nejlepších pokladních je všudy přítomný úsměv od ucha k uchu. Umíš ho i ty vykouzlit na tváři druhým? Pak garantujeme, že tě práce u nás bude bavit.

Požadavky

- Pracovat s radostí v týmu je pro Tebe samozřejmostí
- Přijít o 5 minut dřív je pro Tebe akorát, na čas je pozdě
- Chtít na sobě pracovat a zlepšovat se
- Mít dokončené základní vzdělání

Nabízíme

Dostupnost - Vyškov, Slavkov u Brna, Rousínov (zajišťujeme rozvoz domů po odpoledních směnách)

Informace o pozici

  • KFC
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Gastronomie a pohostinství, Manuální a dělnické profese, Služby,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: Bonusy/prémieSleva na firemní výrobky/službyFlexibilní začátek/konec pracovní dobyVzdělávací kurzy, školeníObčerstvení na pracovištiFiremní akce
  • Místo pracoviště: Jiříkovice, Rohlenka 24