Nabídka práce > Programátor PLC

Programátor PLC

Náplň práce

- Programování řídících kontrolérů Simatic
- Zprovozňování těchto zařízení v ČR, ale i u zákazníka v zahraničí
- Realizace změn v software již dodaných zařízení u zákazníka
- Účast při přejímkách zařízení zákazníkem
- Člen servisního týmu, servisní zásahy u zákazníků
- Různorodá a pestrá práce

Požadavky

- Znalost programování řídících PLC Siemens Simatic
- Znalost vývojového prostředí
- Znalost průmyslových komunikačních standardů (PROFIBUS, PROFINET)
- dobrá znalost anglického jazyka – schopnost domluvit se
- Základní přehled v hydraulice a pneumatice
- Orientace v elektrických schématech
- Samostatnost, flexibilita, tvůrčí přístup
- Ochota učit se novým věcem

Nabízíme

- osobní rozvoj a růst
- zajímavá odborná práce v perspektivní moderní firmě
- 5 týdnů dovolené
- placené jazykové a odborné vzdělávání
- příspěvek na dojíždění
- další nadstandardní benefity

Další informace

V případě zájmu prosím reagujte na danou pozici a přiložte svůj životopis. Případně volejte na tel. 725 817 242.

Informace o pozici

  • Adecco spol. s.r.o.
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: AJ
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Stod