Nabídka práce > Supervizor výroby

Supervizor výroby

Náplň práce

- Zodpovědnost za vedení svěřeného výrobního úseku
- Organizace a motivace zaměstnanců ve svěřeném úseku
- Zodpovědnost za plnění výrobního plánu
- Management svěřených KPI
- Implementace 5S standardů v celé svěřené oblasti, měřeno pravidelnými audity
- Spolupráce na zajišťování provozuschopnosti strojů, provozních zařízení a manipulační techniky
- Kontrola dodržování výrobních a logistických procesů
- Zodpovědnost za bezpečnost práce ve svěřeném úseku
- Vytváření plánu rozvoje svých podřízených
- V době nepřítomnosti zástup vedoucího výroby
- Práce na jednu směnu – zodpovědnost za projekty

Požadavky

- SŠ/VŠ vzdělání
- Praxe na obdobné vedoucí pozici ve výrobní společnosti podmínkou, ideálně v automotive
- Zkušenosti s vedením týmu
- Orientace ve výrobních procesech
- Znalost výkresové a technické dokumentace
- Rámcová znalost podnikových výrobních a logistických procesů
- Komunikační dovednosti, organizační schopnosti, přirozená autorita, odolnost vůči zátěži, zodpovědnost

Nabízíme

- Práci ve stabilní prosperující společnosti
- Odpovídající finanční ohodnocení
- 13. plat (rozdělen na odměnu za docházku a za hospodářský výsledek)
- Příspěvek na penzijní připojištění (po 1 odpracovaném roce)
- Unišeky (1500 ročně)
- Odměny za odpracované roky, odměny k životnímu jubileu
- 5 týdnů dovolené
- Stravenky

Další informace

V případě zájmu prosím reagujte na danou pozici a přiložte svůj životopis. Případně volejte na tel. 721 260 396.

Informace o pozici

  • Adecco spol. s.r.o.
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek