Nabídka práce > Procesní inženýr

Procesní inženýr

Náplň práce

- Určování technologických postupů a zajišťování technické přípravy nové či změněné výroby
- Stanovování způsobů uspořádání, průběhu a technických podmínek výroby nebo provozních procesů, výrobních a provozních zařízení, strojů, nástrojů, přípravků
- Specifikace množství a druhů materiálu, kontroly jakosti a technických zkoušek
- Zpracování kompletní výrobní dokumentace před zahájením sériové výroby
- Plánováním nových nebo změněných procesů
- Vyhledávání úzkých článků výrobního a technologického procesu
- Optimalizace jakosti výrobků, průběžné zlepšování spolehlivosti procesů, optimalizaci využití strojního zařízení, snižování materiálových nákladů

Požadavky

- SŠ/VŠ vzdělání technického směru
- Dobrá komunikativní znalost AJ (slovem i písmem) nutností
- Praxe v automobilovém průmyslu ve výrobě nebo vývoji - výhodou (pozice vhodná i pro schopné absolventy)
- Znalost v oblasti produktů, procesů, nástrojů
- Technické myšlení
- Organizační schopnosti, schopnost logického rozhodování
- Dobrá znalost Microsoft Office
- Vyhláška 50 výhodou

Nabízíme

- Práci ve stabilní prosperující společnosti
- Odpovídající finanční ohodnocení
- 13. plat (rozdělen na odměnu za docházku a za hospodářský výsledek)
- Příspěvek na penzijní připojištění (po 1 odpracovaném roce)
- Unišeky (1500 ročně)
- Odměny za odpracované roky, odměny k životnímu jubileu
- 5 týdnů dovolené
- Stravenky

Další informace

V případě zájmu prosím reagujte na danou pozici a přiložte svůj životopis. Případně volejte na tel. 721 260 396.

Informace o pozici

  • Adecco spol. s.r.o.
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: AJ
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Tachovsko