Nabídka práce > Vedoucí výrobního úseku

Vedoucí výrobního úseku

Náplň práce

- Zajištění plnění úkolů výroby na základě výrobních zakázek
- Zajištění personálu v rámci svěřeného úseku
- Zodpovědnost za dodržování výrobní dokumentace
- Motivování a hodnocení spolupracovníků
- Zajištění zvyšování efektivity výroby
- Dbát na dodržování bezpečnosti práce a požární ochrany
- Zodpovědnost za důsledné zadávání dat do systému Xpert
- Dohlížení na zapisování parametrů strojů v určených cyklech
- Zajištění plnění dílčích cílů závodu dle svěřeného úseku
- Rozhodování o řešení základních problémů EMS v rámci své působnosti,
- Zodpovědnost za dodržování kvalitativních ukazatelů výroby, odchylky řešit s nadřízeným a oddělením kvality
- Navrhování racionalizační opatření
- Vedení a sledování plnění plánu zapracování svěřeného úseku a zajišťovat jeho vyhodnocen

Požadavky

- SŠ/VŠ vzdělání
- Praxe na obdobné pozici ve výrobním podniku ideálně automotive nutností
- Zkušenosti s vedením pracovníků
- Znalost AJ nebo NJ podmínkou
- Velmi dobré organizační a komunikační dovednosti
- Technické a analytické myšlení
- Spolehlivost a zodpovědnost
- Dobrá znalost práce na PC, MS Office

Nabízíme

- Zázemí mezinárodní společnosti
- Rozvoj a prohloubení dosavadních zkušeností a znalostí
- 5 týdnů dovolené
- 13. plat
- Věrnostní odměny
- Kvartální bonusy
- Závodní stravování
- Penzijní pojištění
- Pracovní perspektivu v dynamicky se rozvíjející společnosti
- Možnost kariérního růstu

Další informace

V případě zájmu prosím reagujte na danou pozici a přiložte svůj životopis. Případně volejte na tel. 721 260 396.

Informace o pozici

  • Adecco spol. s.r.o.
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: AJ/NJ
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Tachovsko