Nabídka práce > Pracovník/ce finančních a zákaznických služeb

Pracovník/ce finančních a zákaznických služeb

Náplň práce

Veškerá agenda na pultu informací - řešení zákaznických stížností, obsluha lahvomatu, kontrola vystavení zboží v prostorách pultu informací, výpomoc na pokladní zóně, obsluha Sazka terminálu, reklamace.

Požadavky

Příjemné vystupování, psychickou odolnost vůči stresu, časovou flexibilitu, čistý trestní rejstřík a schopnost jednat samostatně.

Nabízíme

Zázemí stabilní společnosti, firemní benefity, flexibilní pracovní dobu a individuální přístup.

Další informace

V případě Vašeho zájmu o nabízenou pozici se prosím dostavte na personální oddělení v hypermarketu Tesco Mariánské Lázně, pište na e-mail dstasko1@cz.tesco-europe.com nebo volejte na tel 702 179 930.

Informace o pozici

  • Tesco ČR, a.s.
  • Karlovy Vary (Karlovarský kraj)
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Požadované vzdělání: základní
  • Typ pracovního poměru: Zkrácený úvazek
  • Benefity: Stravenky, rekondiční volno, flexibilní pracovní doba, příjemné pracovní prostředí, kariérní růst, po zapracování 10% na nákup v Tesco, karta Multisport.
  • Vhodné pro: absolventy bez praxe
  • Místo pracoviště: Mariánské Lázně