Nabídka práce > Pracovník ve výrobě 15.000 - 20.000Kč/měs, HK

Pracovník ve výrobě 15.000 - 20.000Kč/měs, HK

Náplň práce

Hledáte práci v Hradci Králové?
Máte šikovné ruce a můžete nastoupit ihned?

Pak je tato pozice vhodná právě pro Vás.

Pro společnost zabývající se výrobou pro automobilový průmysl, hledáme šikovné PRACOVNÍKY/CE DO VÝROBY- drobná manuální práce/ nejedná se o pásovou výrobu!

Jedná se o drobnou manuální práci v třísměnném nebo nepřetržitém provozu - kompletace elektrosoučástek při výrobě elektromotorků.

Požadavky

- šikovné a hbité ruce (dobrá manuální zručnost)
- ochota pracovat na směny (3směnný či nepřetržitý režim)
- spolehlivost a zodpovědnost
- dobrý zdravotní stav je podmínkou
- UBYTOVÁNÍ NEZAJIŠŤUJEME!!!
- nástup ihned (lze se i domluvit)

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Hradec Králové (Královéhradecký kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Plat: Od 77 CZK do 115 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - hodinová mzda až 115 Kč/hod. - výši své mzdy si můžete ovlivnit svoji procovitostí - příplatek za směny: noční 20 Kč, odpolední 8,50 Kč a víkendové směny 10% + placená cestovní náhrada - měsíční bonus, roční prémie - 5 týdnů dovolené - stra
  • Místo pracoviště: Hradec Králové