Nabídka práce > Programátor řídicích systémů PLC/SCADA

Programátor řídicích systémů PLC/SCADA

Náplň práce

Chceš se podílet na úžasných projektech? Získat nové zkušenosti a rozšířit si obzory? Právě nabízíme skvělou příležitost pro programátory řídících systémů PLC/SCADA!

Náplň práce:

- vývoj SW nových řídicích systémů jednoúčelových strojů
- vývoj SW pro systémy sběru dat
- programování SCADA systémů
- zpracovávání podkladů pro nabídky
- spolupráce při dodávkách nových strojů a zařízení
- servisní činnost a technická podpora
- školení zákazníků

Požadavky

Co očekáváme?

- VŠ vzdělání elektrotechnické
- praxe v oboru programování řídicích systémů
- znalost některého z řídicích systému, SCADA systémů a zkušenosti s jejich programováním
- výhodou je znalost programovacích jazyků
- aktivní znalost AJ, znalost dalších jazyků výhodou
- vyhláška č. 50 §6 výhodou
- zájem o nové technologie a trendy
- řidičský průkaz sk. B
- ochota cestovat po ČR případně i do zahraničí

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Vzdělávání, věda a vývoj,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: Co můžeš očekávat od nás? - notebook ti dáme k dispozici - pracuj klidně z domu, home office je možný - podporujeme talenty - uplatníš a zlepšíš si angličtinu - pracuj pro špičkové společnosti ve svém oboru (letecký průmysl, elektromobily, nápoje)
  • Místo pracoviště: Louny