Nabídka práce > Technik kvality

Technik kvality

Náplň práce

Automotive společnost na Ústecku hledá do svých řad inženýra zákaznické kvality! Pokud máte zkušenosti a komunikativní znalost anglického nebo německého jazyka, pošlete Váš životopis!

Co bude od Vás požadováno:
- vyřizování reklamací od zákazníka a vedení příslušné dokumentace,
 průběžná komunikace s přiděleným zákazníkem; pravidelné zpracování a zasílání reportů,
 příprava nápravných opatření ve výrobním procesu a dohled nad jejich realizací,
 supervize činností ostatních oddělení továrny,
 komunikace se sesterskými firmami v rámci mezinárodní skupiny
 příprava zákaznických auditů

Požadavky

Požadujeme na pozici inženýra zákaznické kvality:
- SŠ/VŠ vzdělání, nejlépe technického směru
 komunikativní znalost AJ/NJ (mluvený i písemný projev),
 znalost práce na PC,
 dobré komunikační a prezentační dovednosti,
- analytické myšlení, organizační schopnosti, důslednost,
 ochota učit se nové věci a nést zodpovědnost,
 ŘP sk. B

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Kvalita a kontrola jakosti,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 13. plat - jazykové a odborné kurzy - týden dovolené navíc - stravenky
  • Místo pracoviště: Teplice