Nabídka práce > Konzultant služeb zákazníkům - business

Konzultant služeb zákazníkům - business

Náplň práce

Poohlížíte se po nové práci?
Hledáme proaktivní a schopné pracovníky do call centra v Lounech na pozici Konzultant služeb zákazníkům - business:

* komunikace se stávajícími business zákazníky
* individuální řešení situací
* spolupráce v týmu
* práce na PC

Požadavky

Jste: komunikativní, proaktivní s obchodním duchem a orientací na zákazníka, schopni přijmout zodpovědnost za svěřené úkoly, tak to jestli máte maturitu nebo výuční list není až tak důležité, důležité je co umíte a zda to umíte prodat!

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Informační technologie,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - možnost zkráceného úvazku (4 nebo 6 hodin 5x týdně) - variabilní složka mzdy - telefon + sim + tarif - 105 Kč stravenky - 5 týdnů dovolené - po 6 měsících příspěvek 833,- jako benefit - školení, tréningy a osobních koučing - firemní akce
  • Místo pracoviště: Louny