Nabídka práce > Maintentance Electrician/ údržbář

Maintentance Electrician/ údržbář

Náplň práce

pro velkou výrobní společnost v Lounech heldáme elektrikáře který bude:

* udržovat stroje a zařízení pro zajištění bezporuchové výroby
* připravovat a provádět preventivní údržby
* připravovat a provádět zlepšující úpravy strojů
* pečovat o technologii vytápění a vzduchotechniky
* provádět záznamy denních výsledků

Požadavky

- ÚSO / SŠ vzdělání technického směru
* Vzdělání v oboru elektro nebo blízkém (vyhl.50/78Sb.)
* samostatnost
* flexibilita
* AJ vítána, není podmínkou

Vhodné i pro absolventy

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Plat: Od 25000 CZK do 30000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - Příspěvek na životní pojištění. - Příspěvek na stravování. - Firemní jazykové kurzy. - Týden dovolené navíc, - Možnost dalšího vzdělávání
  • Místo pracoviště: Louny