Nabídka práce > Technický asistent | vhodné pro absolventy

Technický asistent | vhodné pro absolventy

Náplň práce

Končíte vysokou či střední školu a hledáte uplatnění na začátek Vaší kariéry? K Vašemu technickému základu Vám pomůžeme přidat i nepostradatelné zkušenosti. Pro absolventy máme zajímavou příležitost na pozici technický asistent, jehož náplň práce spočívá v:

* tvorbě reportingu a KPI
* zdokonalování se v názvosloví a plnění různorodých úkolů
* seznamování se s jednotlivými odděleními a procesy
* nepostradatelné opoře technického týmu

Požadavky

Na kandidáty na pozici technický asistent máme následující požadavky:

* středoškolské či vysokoškolské vzdělání technických oborů
* angličtinu, která umožní komunikaci s kolegy, nadřízenými ale i s lidmi mimo společnost
* nadšení v oblasti techniky

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 25000 CZK do 30000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * garantovaný 13. a 14. plat * sick days * 5 týdnů dovolené * volné čerpání příspěvků na kulturní a zdravotní potřeby aj. * příspěvky na penzijní a životní pojištění * odborná školení
  • Místo pracoviště: Teplice