Nabídka práce > CAD Konstruktér - Administrátor

CAD Konstruktér - Administrátor

Náplň práce

Hledáme schopného člověka, klidně i absolventa - STROJAŘE, který zvládá alespoň základy v CADu 3D a má nějaké znalosti ve výrobních techlologiích (dělení materiálu, ohýbání, svařování, povrchové úpravy)

Práce je náročná na trpělivost, budete připravovat dokumentaci pro výrobu filtračních jednotek, kontrolovat evidenci kusů a připravovat průvodní dokumentaci.

Požadavky

SŠ technické - strojní zaměření výhodou
AJ - alespoň písemná forma
Praxe ve výrobní společnosti výhodou!
Znalost na PC (Excel na pokročilé úrovni)
Znalost CAD 3D programu,zkušenosti se čtením i vytvářením výkresové dokumentace
Technicky orientovaný člověk…
ABSOLVENTI POZOR!

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: Příspěvek na stravování Příspěvek na penzijní pojištění Pomoc s hledáním bydlením v regionu ! Další vzdělávání Školení v zahraničí Bezplatné kurzy AJ - nástup možný ihned nebo dohodou
  • Místo pracoviště: Chomutov