Nabídka práce > Procesní inženýr / technolog

Procesní inženýr / technolog

Náplň práce

Využijte příležitost pracovat ve stabilní mezinárodní společnosti jako Procesní inženýr.

Místo pracoviště - Ostrov

Vaším úkolem bude zejména:
*tvorba výrobních postupů
*optimalizace výroby
*hledání úspor ve výrobě
*spolupráce s managementem a ostatními kolegy ve výrobě

Požadavky

Úspěšný kandidát by měl mít:

*VŠ/SŠ vzdělání technického směru
*prokazatelné zkušenosti s optimalizací, produktivitou a kvalitou výroby
*znalost výrobních postupů (svařování, montáž..)
*znalost anglického nebo německého jazyka výhodou
*otevřenou a komunikativní osobnost

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Karlovy Vary (Karlovarský kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 35000 CZK do 40000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: Kromě odpovídajícího mzdového ohodnocení Vám zaměstnavatel nabízí: - odměny na základě splněných cílů - závodní stravování
  • Místo pracoviště: Karlovy Vary