Nabídka práce > MANAŽER KVALITY, 70 000-100 000 Kč

MANAŽER KVALITY, 70 000-100 000 Kč

Náplň práce

Hledáme MANAŽERA KVALITY, zkuste to s námi.
Máte-li zkušenosti ze stejné pozice, automotive a výbornou znalost anglického jazyka? Pak jste náš člověk. Pošlete nám svůj životopis.

Náplní vaší práce bude:

- řízení celého oddělení kvality
- zajištění zákaznické i dodavatelské kvality
- plnění kvalitativních standardů v rámci výroby
- koordinaci interních auditů a jejich vyhodnocování
- neustálý rozvoj a aktualizace požadavků podle ISO/TS 16949

Požadavky

- SŠ/VŠ technického zaměření
- výbornou znalost anglického jazyka (denní komunikace)
- znalost norem ISO/TS 16949
- zkušenosti s procesy štíhlé výroby a 8D reporty
- znalost procesů výroby z oblasti automotive

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Kvalita a kontrola jakosti,
  • Plat: Od 70000 CZK do 100000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 5 týdnů dovolené - Služební automobil i k osobním účelům - Příspěvek na stravování, penzijní připojištění a sportovní vyžití - Denní využití cizích jazyků - Příspěvek na dovolenou po ZD po dvou letech - 3% z hrubého základu na PP - Výhodné telefono
  • Místo pracoviště: Tachov