Nabídka práce > Team leader v oddělení údržby

Team leader v oddělení údržby

Náplň práce

Měli jste již možnost pracovat ve výrobní společnosti v oddělení údržby nebo jste kutil od přírody, vyznáte se a máte chuť se ještě něčemu přiučit? Zašlete nám svůj životopis.

Vaší náplní práce na pozici Team leadera údržby bude:

- vyhledávání a identifikace závad
- provádění údržby, revizí a oprav strojů
- spolupráce s techniky údržby při výběru náhradních dílů
- tvorba pracovních instrukcí, návodů a postupů oprav

Požadavky

- SŠ/SOU technického směru
- zkušenost s opravami a údržbou strojního zařízení ve výrobě
- přesnost, preciznost odpovědnost
- ochotu pracovat v třísměnném provozu

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Plat: Od 30000 CZK do 35000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 5 týdnů dovolené - 13. plat - příspěvek na stravování, penzijní připojištění a sportovní vyžití - příspěvek na dovolenou po ZD po dvou letech - 3% z hrubého základu na PP - příspěvek na relaxaci/wellnes Unishek
  • Místo pracoviště: Tachov