Nabídka práce > Manažer kvality

Manažer kvality

Náplň práce

Zvládnete vést oddělení inženýrů kvality a kvalitářů? Jste leader, který se nebojí výzev, stojí si za svými názory a v kvalitě je jako doma? Pojďte řídit kvalitu k nám.

Budete mít na starosti:

- odpovědnost za řešení kvalitativních problémů v rámci svěřené výrobní jednotky
- vedení a školení týmu auditorů kvality
- komunikaci se zákazníky
- technickou podporu projektových týmů

Požadavky

- SŠ/VŠ vzdělání technického směru
- zkušenosti z oblasti kvality ve výrobní spol. min.5 let
- zkušenost s vedením týmu nutností
- samostatnost, flexibilitu a logické uvažování

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Kvalita a kontrola jakosti,
  • Plat: Od 48000 CZK do 60000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 6 týdnů dovolené - 1200 Kč výrobní bonus - jazykové vzdělávání v rámci podniku - odborné vzdělávání v tuzemsku a zahraničí - nadstandardní finanční ohodnocení - příjemné moderní pracoviště - podporu při relokaci, příspěvek na dojíždění 3 kč/km - do
  • Místo pracoviště: Rokycany