Nabídka práce > INŽENÝR KVALITY

INŽENÝR KVALITY

Náplň práce

Zajímáte se o automotive, máte zkušenosti v kvalitě a chcete pracovat někde, kde se vám dostane kvalitního zaškolení a růstu. Samozřejmě, že to není zadarmo. Budeme od vás potřebovat zodpovědnost a vaší iniciativu.

Hledáme INŽENÝRY KVALITY PRO PROJEKTOVOU KVALITU.

Na této pozici budete zodpovědný za:

- přípravu a řízení plánu validace produktu
- definování, sledování a řízení plánu zlepšování kvality produktu
- aktualizaci dokumentů kvality podle příslušných změn
- podílení se na tvorbě a aktualizaci dokumentu FMEA

Požadavky

- VŠ technického zaměření - výhodou
- zkušenosti s kvalitou v automotive
- znalost nástrojů kvality
- komunikativní znalost AJ (denní komunikace)

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Kvalita a kontrola jakosti,
  • Plat: Od 38000 CZK do 45000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 6 týdnů dovolené - výrobní bonus - smlouvu na dobu neurčitou - jazykové vzdělávání - příspěvek na dojíždění - flexibilní pracovní dobu - dotované stravování
  • Místo pracoviště: Rokycany