Nabídka práce > LOGISTIK s AJ

LOGISTIK s AJ

Náplň práce

Baví Vás práce, která má smysl? Organizovat, komunikovat, zařizovat..je Vám to vlastní? Pokud se bez problémů domluvíte anglicky a rádi byste svůj potenciál uplatnili v mezinárodní společnosti, napiště nám, máme pro Vás pozici Logistic Project Leader.

Náplň práce :

* projektová logistika – včetně příprav nabídky a logistického řešení
* koordinace logistických procesů
* sestavování plánů dodávek, návozu a expedic
* společně s dodavateli řešení obalů
* administrativa spojená s logistickými procesy,
* komunikace se zákazníky
* pravidelný reporting
* místo výkonu práce Kroměříž + 20% cestování

Požadavky

Požadavky:
* VŠ vzdělání v oblasti obchodu nebo logistiky
* znalost anglického jazyka - pro komunikaci se zákazníky a dodavateli
* praxe v oblasti logistiky ve výrobní společnosti podmínkou
* znalost logistických procesů
* komunikační dovednosti
* samostatnost, zodpovědnost, flexibilita

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Zlín (Zlínský kraj)
  • Obor: Management,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * měsíční bonusová složka * zavodní stravování * notebook, telefon * vzdělávání a možnost profesního růstu * systém zaměstnancekých benefitů
  • Místo pracoviště: Kroměříž