Nabídka práce > Vedoucí výroby

Vedoucí výroby

Náplň práce

Rádi by jste se stali součástí silné a prosperující společnosti? Hledáte různorodou práci, kde Vaše výsledky musí být vidět?
Pro mezinárodní společnost zabývající se kovovýrobou hledáme vhodného kandidáta na pozici Technický ředitel.

Náplň práce:
- vedení a dohled nad výrobními jednotkami společnosti – celkem 150 zaměstnanců
- optimalizace výrobních procesů, zvýšení efektivity a kvality
- monitoring nových technologií
- reporting a analýza dat z výroby
- vytváření možností k novým obchodním příležitostem
- koordinace procesů výroby produktu s cílem vyhovět potřebám zákazníka
- dohled nad výší skladu materiálu a minimalizace výrobního odpadu

Požadavky

- VŠ - strojírenské nebo stavební inženýrství
- min 4 roky zkušeností na vedoucí pozici ve výrobní společnosti
- zkušenost s řízením projektů a rozšiřováním kapacit výroby
- LEAN management - zkušenosti velmi vítány
- plynulá znalost českého a anglického jazyka, německý jazyk je plus
- schopnost být produktivní a dodržovat těsné termíny
- odolná silná osobnost, přirozená autorita a týmový hráč

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Zlín (Zlínský kraj)
  • Obor: Management,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - motivující platové ohodnocení - manažerský balíček bonusů - příjemné pracovní prostředí - zázemí stabilní a prosperující společnosti
  • Místo pracoviště: Zlín