Nabídka práce > PRACOVNICE OŘEZU ZLÍN

PRACOVNICE OŘEZU ZLÍN

Náplň práce

Hledáme kandidátky pro manuální práci ve Zlíně:

Náplň práce:
* ořez drobným nožíkem lisovaných plastových dílů (práce v sedě i ve stoje)
* začišťování, lehké zabroušení a předání dílců dál do výroby
* práce vhodná pro ženy (práce v sedě i ve stoje - střídá se to v průběhu směny)
* 4 směnný provoz - 4 dny ranní – 4 dny volno – 4 dny noční směna (12h směny)

Požadavky

* fyzická zdatnost
* pracovitost
* zodpovědný přístup k práci

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Zlín (Zlínský kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Plat: Od 20000 CZK do 23000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * 13. plat (VYPLÁCENÝ 2X ROČNĚ) * 25 dní dovolené (tj. TÝDEN DOVOLENÉ NAVÍC) * příplatek za práci o víkendu 60% * příplatek za směnnost 1500 - 2000/měsíčně * extra osobní ohodnocení 1000 - 2000/měs (za 4 směnný provoz) * stravenky Sodexho ve výši 90,
  • Místo pracoviště: Zlín