Nabídka práce > Mechanik, nástupní bonus 10.000Kč, kmenový stav

Mechanik, nástupní bonus 10.000Kč, kmenový stav

Náplň práce

- denní opravy a údržba výrobních hal a kanceláří
- zajištění servisu a revizí
- zajišťování, objednávání, přijímání a naskladňování náhradních dílů
- zajišťování oprav strojních součástí
- každodenní preventivní údržba

Požadavky

- praxe v oboru
- chuť opravovat stroje a zabývat se “špinavou prací“
- vyhláška 50
- základní znalost AJ nebo NJ, znalost PC
- samostatnost, spolehlivost, zručnost, technické myšlení

Nabízíme

- nástup možný IHNED či DOHODOU
- místo výkonu práce: Štěnovice
- práci na hlavní pracovní poměr do KMENOVÉHO STAVU
- zajímavé finanční ohodnocení
- 3 směnný provoz (v nízké sezóně (leden - srpen) střídáme ranní-odpolední-noční, ve vysoké sezóně (září-prosinec) střídáme po šesti denním cyklu noční-odpolední-ranní a mezi cykly jsou vždy 2 dny volna)
- osobní i profesní růst, odměny, příplatky za noční směny
- dotované stravování v objektu
- čisté pracovní prostředí
- 5 týdnů dovolené
- roční odměny až do výše jednoho měsíčního platu
- MOŽNOST VYUŽÍVAT SVOZOVÉ DOPRAVY DO ZAMĚSTNÁNÍ

Další informace

Pokud Vás nabízená pozice zaujala, tak nás neváhejte kontaktovat na telefonním čísle 602 535 437 či 377 221 174 nebo emailem na petra.klimova@adecco.cz nebo nás navštivte na naší pobočce v Plzni (adresa je Dřevěná ulice 8, Plzeň, 301 00).

Informace o pozici

  • Adecco spol. s.r.o.
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Manuální a dělnické profese,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek