Nabídka práce > Svářeč do kmenového stavu, vhodné pro absolventy

Svářeč do kmenového stavu, vhodné pro absolventy

Náplň práce

- svařování pomocí CO2 (bodové svařování, navařování, lemování)
- zámečnické práce podle výkresové dokumentace
- provádění speciálních výřezů a úprav plechu

Požadavky

- praxe ve svařování s CO2
- úřední zkoušky CO2 výhodou
- absolvování svařovací zkoušky
- znalost čtení výkresové dokumentace
- praxe ve strojírenství výhodou
- pečlivost, spolehlivost, samostatnost

Nabízíme

- nástup možný IHNED či DOHODOU
- místo výkonu práce: DÝŠINA
- zajímavé finanční ohodnocení od 160 Kč/hod. (+ placené přesčasy dle zákoníku práce)
- stravenky 65 Kč (možnost využití stravování v jídelně)
- 5 týdnů dovolené
- osobní přístup, stabilní zaměstnání
- 2-3 směnný provoz (dle pracoviště)
- výborná dostupnost (vlak)
- práci vhodnou pro ABSOLVENTY
- možnost KARIÉRNÍHO RŮSTU
- PŘÍSPĚVEK NA DOPRAVU až 2550 Kč/měsíčně
- od ledna 2018 možnost zajištění i UBYTOVÁNÍ
- práci na hlavní pracovní poměr – do KMENOVÉHO STAVU
- možnost chodit do firemní svařovací školy (absolvovat svářečskou zkoušku)

Další informace

Pokud Vás nabízená pozice zaujala, tak nás neváhejte kontaktovat na telefonním čísle 602 535 437 či 377 221 174 nebo emailem na petra.klimova@adecco.cz nebo nás navštivte na naší pobočce v Plzni (adresa je Dřevěná ulice 8, Plzeň, 301 00).

Informace o pozici

  • Adecco spol. s.r.o.
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Strojírenství,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek