Nabídka práce > POZICE DĚLNÍKA bez noční směny - KMENOVÝ STAV

POZICE DĚLNÍKA bez noční směny - KMENOVÝ STAV

Náplň práce

Hledáte zaměstnání, kde budete mít jistotu a práce bude vykonávaná v čistých prostorech? V tom případě reagujte, nabíráme MONTÁŽNÍHO DĚLNÍKA do čisté výroby.

* Liberec
* montážní práce v čistých prostorách dle výkresové dokumentace
* 2směnný provoz po 7,75 hod.
* ihned do kmenového stavu

Nástup 123,5,-Kč/hod. (95Kč + 30%)
Po zaučení (max. 2 měsíce) 136,50,-Kč/hod. (105Kč + 30%)

EXTRA ODMĚNY ZA PŘESČASY
Za 4 přesčasy v měsíci bonus až 17 000 Kč.

Požadavky

* vyučen v technickém oboru
* orientace ve výkresové dokumentace
* jazykové znalosti vítány, nejsou podmínkou (možnost montáží v zahraničí)

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Plat: Od 20100 CZK do 39250 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * stravenky * příspěvky na dopravu * nástup ihned do kmenového stavu * flexipassy * rodinné benefity * dovolená navíc * individuální přístup
  • Místo pracoviště: Liberec