Nabídka práce > Skladník i s propadlým VZV průkazem, od 156Kč/hod.

Skladník i s propadlým VZV průkazem, od 156Kč/hod.

Náplň práce

Hledáte práci ve skladu? Chcete pracovat ve společnosti, kde nejsou sezónní výkyvy? Chcete se stát členem stabilního týmu? Hledáte místo, kde Váš názor bude mít svojí Váhu?
Pak čtěte dále… Pro našeho významného klienta, společnost zabývající se výrobou a dodavatelstvím obalového materiálu, hledáme vhodné kandidáty na pozici Skladník

Náplň práce:
* Příjem zboží, příprava expedice
* Uskladnění a vyskladnění zboží a výrobků
* Nakládka a vykládka kamionů
* Práce se skenerem

Požadavky

* SOU vzdělání (výhodou)
* Výhodou praxe ve skladu
* Řidičský průkaz na VZV ( propadlý obnovíme)
* Samostatnost, ,zodpovědnost
* Zájem učit se a rozvíjet své znalosti
* Ochotu pracovat ve směnném provozu

Nabízíme

* práci na HPP
* místo výkonu NÝŘANY
* mzdové ohodnocení od 156 Kč/hod. (fixní mzda 130Kč/hod. + prémie 20% - po dobu zácviku se prémie nekrátí + příplatky dle zákoníku práce)
* 3 směnný provoz
* zázemí v prosperující a stabilní české společnosti
* možnost osobního růstu a rozvoje
*ZDARMA svoz zaměstnanců Horní Bříza – Plzeň – Vejprnice – Tlučná –Nýřany
* možnost přestěhování společnosti na konci roku do Dobřan

Další informace

Pokud Vás nabízená pozice zaujala, tak nás neváhejte kontaktovat na telefonním čísle 602 535 437 či 377 221 174 nebo emailem na petra.klimova@adecco.cz nebo nás navštivte na naší pobočce v Plzni (adresa je Dřevěná ulice 8, Plzeň, 301 00).

Informace o pozici

  • Adecco spol. s.r.o.
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Logistika a doprava, Výroba, průmysl a energetika,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Nýřany