Nabídka práce > Testovací inženýr - i pro absolventy!

Testovací inženýr - i pro absolventy!

Náplň práce

Zajímáte se o programování? Chcete se podílet na mezinárodních projektech? Jste nebo brzy budete absolvent VŠ technického zaměření? Právě máte skvělou možnost získat zkušenosti na pozici testovacího inženýra!

Pozice TESTOVACÍHO INŽENÝRA obnáší:

* Vývoj produktu
* Testování systému v zákaznických projektech
* Úzká spolupráce s vývojovými týmy v zahraničí (Německo, Čína, Japonsko)
* Podpora při vývoji SW a HW nástrojů a technických řešení
* Implementace testů dle specifikací
* Práce na projektech, péče o podporované komponentní testy a systémové testy
* Kreativní práce na zefektivnění procesu
* Vytváření dokumentace, reporting výsledků pro podporu uvolnění systému

Požadavky

* VŠ technického směru - mechatronika/elektronika/strojní
* Znalost programování, elektroniky, měření
* Komunikativní angličtina
* Zkušenosti v oboru automobilové techniky a testování vítány

* V PŘÍPADĚ JAKÝCHKOLI DOTAZŮ K POZICI VOJETE/PIŠTE NA 606 712 168!

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Vzdělávání, věda a vývoj,
  • Plat: Od 30000 CZK do 35000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * 13. mzda * 25 dní dovolené * Stravenky * 7,5h pracovní doba * firemní lékař * rehabilitace * příspěvek na pojištění * příspěvek na sport a kulturu
  • Místo pracoviště: Jablonec nad Nisou