Nabídka práce > Konstruktér - přípravář

Konstruktér - přípravář

Náplň práce

- Návrhy a konstrukce montážních, svařovacích, obráběcích, lakovacích a kontrolních přípravků a šablon pro zajištění vlastní výroby
- Evidence přípravků a šablon a jejich přiřazení k projektům
- Vytvoření podkladů k jejich výrobě
- Dohled nad průběhem výroby zadaných přípravků
- Odladění a odzkoušení funkčnosti zhotovených přípravků
- Optimalizace a zefektivnění výrobních procesů
- Při plnění svých úkolů spolupracuje s ostatními útvary

Požadavky

- SŠ/VŠ vzdělání se zaměřením na strojírenství
- praxe v oboru
- znalost Autocad, 3D software (Inventor výhodou)
- znalost AJ nebo NJ výhodou
- komunikativnost, důslednost, týmovou spolupráci
- chápání priorit, analytické schopnosti, časová flexibilita, schopnost a ochota se učit nové věci
- samostatnost a zodpovědnost
- velmi dobré organizační a komunikační schopnosti
- časovou flexibilita, pečlivost, aktivní přístup, ochotu ke spolupráci

Nabízíme

- motivující platové ohodnocení
- zvyšování kvalifikace
- zázemí silného mezinárodního koncernu
- příspěvek na stravování
- příspěvek na dojíždění
- roční odměny

Další informace

V případě zájmu prosím reagujte na danou pozici a přiložte svůj životopis. Případně volejte na tel. 725 817 242.

Informace o pozici

  • Adecco spol. s.r.o.
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek