Nabídka práce > FAKTURANTKA - ÚČETNÍ

FAKTURANTKA - ÚČETNÍ

Náplň práce

• zadávání a sledování došlých faktur v evidenční databázi
• účastnit se závěrkových prací a přípravy dokumentů pro daně a audit
• využívat znalosti zákonů tak, aby se možnou zákonnou korekcí dokumentů k zaúčtování předešlo vzniku
daňově neúčinných položek
• dodržovat zákony a právní ustanovení, ochrana důvěrných údajů
• udržovat databázi dodavatelů
• dodržovat procesy oběhu dokladů při jejich schvalování a oznámit veškeré vzniklé odchylky
• kontrola správnosti pořízených dat a tištění nezbytných sestav
• zpracování přiznání DPH + kontrolní hlášení
• zpracování daně z motorových vozidel

Požadavky

• SŠ vzdělání (ekonomického směru výhodou)
• Praxe na obdobné pozici minimálně 2 roky
• uživatelská znalost MS Office (Excel, Word)
• znalost SAP podmínkou - FI modul
• znalost podvojného účetnictví – účtování došlých faktur
• znalost DPH

Nabízíme

Zázemí stabilní společnosti
Nástup ihned nebo dohodou
Bonusy
Benefity

Další informace

V případě zájmu nám zašlete své CV na e-mail: nobilisova@hproyal.cz

Informace o pozici

  • H.P.ROYAL s. r. o.
  • Středočeský kraj
  • Obor: Bankovnictví a finanční služby,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Plat: od 30000 Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Tuchoměřice