Nabídka práce > PRACOVNÍK OBCHODNÍHO PROVOZU - obslužné pulty ( Nový Jičín )

PRACOVNÍK OBCHODNÍHO PROVOZU - obslužné pulty ( Nový Jičín )

Náplň práce

připravovat zboží do obslužného pultu lahůdek
vystavovat a doplňovat uvedené zboží na prodejní plochu
dodržovat kritéria péče o uvedené zboží a jeho uskladnění
provádět kontrolu kvality zboží úseku lahůdek
poskytovat perfektní zákaznický servis při prodeji zboží

Požadavky

min. vyučení
dobré komunikační schopnosti
silné prodejní dovednosti
zaměření na zákazníka
základní znalost nabízených produktů

Nabízíme

umožňujeme časovou flexibilitu
získáte slevu 10 % na každý nákup v síti Tesco (po 6 měsících)
využijte až 6 dní rekondičního volna na základě počtu odpracovaných let
využijte 1 den placeného volna navíc na doprovod dítěte na dětský tábor, ozdravný pobyt nebo na 1. den v první třídě ZŠ
pořádáme sportovní a společenské akce
odměňujeme loajalitu našich kolegů
a nabízíme i další výhody a benefity

Další informace

Zaujaly Vás naše hodnoty? Přijde Vám práce u nás zajímavá? Našli jste se v očekáváních, která máme?
Budeme rádi, když projevíte zájem. Stačí kliknout na tlačítko odpovědět nebo zavolat na tel 702 179 930.

Informace o pozici

  • Tesco ČR, a.s.
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Požadované vzdělání: Odborné vyučení bez maturity
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: Stravenky/příspěvek na stravování, Občerstvení na pracovišti, Firemní akce
  • Místo pracoviště: Nový Jičín