Nabídka práce > Lean manager

Lean manager

Náplň práce

- Navrhování a realizace kroků vedoucích k neustálému zlepšování procesů štíhlé výroby ve firmě
- Doporučení vhodné metodiky a spolupráce na tvorbě plánů implementace
- Vyhledávání a sledování kritických hodnot výroby
- Optimalizace výrobních procesů a postupů, aktivní účast na souvisejících projektech
- Úzká spolupráce s kolegy napříč firmou – výroba, logistika, engineering, kvalita, management
- Podpora a řízení procesu neustálého zlepšování především ve výrobních týmech
- Zvyšování povědomí zaměstnanců, podpora jejich přístupu ke zlepšování efektivity pracovišť

Požadavky

- VŠ vzdělání technického směru
- Praktické zkušenosti z obdobné pozice ve výrobním podniku podmínkou
- Znalost metod a nástrojů štíhlé výroby, nástrojů pro identifikaci plýtvání ve všech oblastech výrobního závodu, normování práce
- Komunikativní znalost AJ podmínkou
- Zájem o oblast neustálého zlepšování
- Certifikace Green Belt nebo Black Belt bude výhodou (nikoliv podmínkou)
- Systematická a komunikativní osobnost

Nabízíme

- Stabilní a zajímavou práci v perspektivní rostoucí společnosti
- Dobré platové ohodnocení odpovídající zkušenostem
- Věrnostní příspěvek
- Zaškolení, možnost dalšího rozvoje
- 5 týdnů dovolené
- Příspěvek na stravování

Další informace

V případě zájmu prosím reagujte na danou pozici a přiložte svůj životopis. Případně volejte na tel. 721 260 396.

Informace o pozici

  • Adecco spol. s.r.o.
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: AJ
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek