Nabídka práce > EHS Manager

EHS Manager

Náplň práce

- Vedení a implementace systému řízení v oblasti bezpečnosti práce, požární ochrany a ochrany životního prostředí
- Hodnocení rizik, návrh preventivních a nápravných opatření
- Účast na auditech ve všech EHS oblastech
- Tvorba a aktualizace dokumentace – BOZP, PO, EMS, APS
- Příprava školících materiálů a školení zaměstnanců
- Správa systému vizualizace a neustálého zlepšování

Požadavky

- SŠ/VŠ vzdělání
- Praxe na dané pozici podmínkou
- Dobrá komunikativní znalost AJ nutností
- Znalost metody Kaizen
- Dobrá organizační schopnosti, aktivní přístup
- Komunikativní dovednosti, dobré prezentační schopnosti

Nabízíme

- Práci ve stabilní prosperující výrobní společnosti
- Uplatnění na zajímavé samostatné a zodpovědné pozici
- Odpovídající finanční ohodnocení
- 5 týdnů dovolené
- Roční bonus
- Stravenky
- Příspěvek na penzijní připojištění

Další informace

V případě zájmu prosím reagujte na danou pozici a přiložte svůj životopis. Případně volejte na tel. 721 260 396.

Informace o pozici

  • Adecco spol. s.r.o.
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: AJ
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Tachovsko