Nabídka práce > Poradce/poradkyně pro ekologii - specialista - Plzeň

Poradce/poradkyně pro ekologii - specialista - Plzeň

Náplň práce

•komplexní řešení problematiky životního prostředí (odpadové a vodní hospodářství, ochrana ovzduší, chemické látky)
•metodická a legislativní podpora dodržování pravidel v oblasti ochrany ŽP u zákazníků
•tvorba provozní dokumentace z hlediska ochrany ŽP dle požadavků legislativy (provozní řády, havarijní plány, pravidla pro bezpečné nakládání s CHL….)
•komunikace s orgány státní zprávy v oblasti ochrany ŽP (ORP, KÚ, ČIŽP…)
•každodenní kontakt s klienty
•příprava a prezentace projektů v oblasti nakládání s odpady

Požadavky

Požadavky:
•SŠ/ VŠ vzdělání – obor ekologie
•výborná znalost environmentální legislativy ČR (veškeré složky ochrany ŽP)
•zkušenost s administrativou a prací na PC (MS Office – dobrá znalost)
•ŘP sk. B

Kompetence:
•efektivní komunikace
•prozákaznický přístup
•samostatnost
•organizační dovednosti
•aktivní přístup k plnění svěřených úkolů
•schopnost číst a orientovat se v informacích

Výhodou je praxe na obdobné pozici.

Nabízíme

•jistotu dlouhodobého zaměstnání ve stabilní firmě
•budete mít k dispozici mobilní telefon a notebook
•férovou firemní kulturu - budeme s Vámi jednat otevřeně a s respektem
•naučíte se něco nového a můžete se vzdělávat a kariérně postupovat
•budete mít prostor pro uplatnění týmového ducha
•klademe důraz na bezpečnost a ochranu zdraví
•nástup z naší strany je možný ihned

Další informace

•mzdu Vám sdělíme po telefonu nebo emailem
•místo výkonu práce: Plzeň (Západočeský kraj)

Informace o pozici

  • SUEZ Využití zdrojů a.s.
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Zemědělství, lesnictví, ekologie,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 4 týdny dovolené + 1 týden placeného volna navíc, stravenky v hodnotě 90,- Kč, akciové programy, zvýhodněné nákupy na OOPP značky Canis, zvýhodněné nákupy na auta značky Škoda, zvýhodněné volání v síti Vodafone, kafetérie, firemní akce, firemní sou
  • Místo pracoviště: Plzeň