Nabídka práce > PRODEJCE - SERVISNÍ TECHNIK - CELÁ ČR - DIGI CZ s.r.o.

PRODEJCE - SERVISNÍ TECHNIK - CELÁ ČR - DIGI CZ s.r.o.

Náplň práce

osobní jednání se stávajícími i novými firemními a koncovými zákazníky
zjišťování potřeb stávajících i potencionálních zákazníků
získávání nových zákazníků
instalace satelitních kompletů
údržba satelitních kompletů, řešení poruch
řešení servisů u zákazníku - výměna set top boxů a komponentů
zpracovávání smluv, předávacích a reklamačních protokolů

Požadavky

minimálně vyučen, technické nebo obchodní zaměření je výhodou
obchodního ducha
motivaci vítězit
dobré komunikační a prezentační schopnosti
ochota cestovat
připravenost a odolnost řešit technické problémy u klientů
uživatelská znalost MS Office a internetu
denní práce s PC (email, databáze)
řidičské oprávnění sk. B
časovou flexibilitu

Nabízíme

hlavní pracovní poměr
zajímavé platové podmínky
stravenky
služební automobil
služební telefon
technické a materiální vybavení

Další informace

K práci dále budete potřebovat stálé připojen k internetu a počítač

Informace o pozici

  • DIGI CZ s.r.o.
  • Olomouc (Olomoucký kraj)
  • Obor: Obchod a prodej, Služby, Technické profese,
  • Požadované vzdělání: Odborné vyučení bez maturity
  • Požadované jazyky: Základy Anglického jazyka
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: stravenky
  • Místo pracoviště: Celá ČR