Nabídka práce > IT SPECIALISTA, Českokrumlovsko, i absolventi

IT SPECIALISTA, Českokrumlovsko, i absolventi

Náplň práce

Jste čerstvým absolventem IT oboru nebo již máte v tomto oboru pracovní zkušenosti? Kterákoliv varianta je pro nás správná! Hledáme člověka, který se zajímá o HW a SW a síťové technologie a bude ochotně a vstřícně komunikovat s kolegy napříč celou ČR jako IT SPECIALISTA pro HELPDESK! Určitě budete potřebovat anglický nebo německý jazyk pro komunikaci s kolegy a se zahraničním vedením společnosti.

Co by Vás čekalo?
- komunikace se zaměstnanci a jejich přímá podpora v oblasti HW a SW
- správa a instalace HW i SW (notebooky, mobilní i pevné telefony, docházkový systém)
- komunikace v cizím jazyce s mateřskou společností v Rakousku

Požadavky

- min. SŠ vzdělání, ideálně zaměřené na IT obor
- orientace v síťových technologiích (TCP/IP, VoIP) a znalost produktů MS (Windows Server, MS SQL).
- NJ nebo AJ ke komunikaci se zahraničními kolegy/vedením společnosti
- zájem o HW a SW
- ochota a empatie při řešení problémů

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • České Budějovice (Jihočeský kraj)
  • Obor: Informační technologie, Management,
  • Plat: Od 30000 CZK do 40000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 13. mzda - 5 týdnů dovolené - flexibilní pracovní doba - příspěvek na penzijní/životní připojištění - příspěvek na stravování - vzdělávací kurzy - občerstvení na pracovišti - možnost napracování hodin - firemní akce Výši mzdy sdělíme na vyžádání!
  • Místo pracoviště: Český Krumlov