Nabídka práce > ZÁKAZNICKÝ SERVIS, zkrácený úvazek

ZÁKAZNICKÝ SERVIS, zkrácený úvazek

Náplň práce

Chceš dobře vydělávat, ale okolnosti ti zrovna neumožnují práci na HPP? Máš zájem o místo pouze v Českých Budějovicích? Najdeme pro to řešení, ovšem za podmínky, že ti nedělá nejmenší problém domluvit se anglicky a německy.

V rámci zákaznického servisu s AJ a NJ budeš:
- Denně používat angličtinu a němčinu v psané a mluvené formě pro kontakt s rodilými mluvčími
- Přijímat a reagovat na příchozí zákaznické požadavky
- Zajišťovat včasné reakce od servisních partnerů

Požadavky

- Výborná znalost NJ a AJ pro komunikaci se zákazníky
- Vynikající komunikační schopnosti, příjemné vystupování
- Ochota pracovat na směny

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • České Budějovice (Jihočeský kraj)
  • Obor: Zákaznický servis,
  • Plat: Od 15000 CZK do 20000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Zkrácený úvazek
  • Benefity: - 13. plat - Bonusy/prémie - Flexibilní pracovní dobu - Dovolená 5 týdnů - Příspěvek na penzijní/životní připojištění - Příspěvek na dopravu - Příspěvek na stravování + závodní stravování - Zvýhodněné půjčky zaměstnancům - Věrnostní prémie za odpr
  • Místo pracoviště: České Budějovice