Nabídka práce > ZÁMEČNÍK/SVÁŘEČ ranní směna (6-14.30)

ZÁMEČNÍK/SVÁŘEČ ranní směna (6-14.30)

Náplň práce

Umíte číst výkresovou dokumentaci? Hledáte práci jen na RANNÍ SMĚNU (6.00-14.30)
Máte svářečský průkaz a umíte svařovat dle technické dokumentace?
A chcete být ohodnocen na základě Vaší šikovnosti?
Tak čtěte dále:

* zámečnické svářečské práce
* sestavování svařenců dle technické dokumentace
* manipulace s materiálem

Požadavky

* zkušenosti na obdobné pozici
* svářečský průkaz C02
* čtení výkresové dokumentace
* manuální zručnost

Nabízíme

* nástup možný IHNED či DOHODOU
* smlouva HPP
* NÁSTUPNÍ MZDA až 200Kč/hod. (fixní mzda 150Kč/hod. + variabilní složka 50 Kč/hod.) + příplatky dle zákoníku práce
* místo výkonu práce Plzeň
* RANNÍ SMĚNA (6.00-14.30)
* 4 týdnů dovolené
* SVOZOVÁ DOPRAVA ZDARMA
* MOŽNOST ZAJISTIT UBYTOVÁNÍ
* V BUDOUCNU MOŽNOST PŘESTOUPIT DO KMENOVÉHO STAVU

Další informace

Pokud Vás nabízená pozice zaujala, tak nás neváhejte kontaktovat na telefonním čísle 602 535 437 či 377 221 174 nebo emailem na petra.klimova@adecco.cz nebo nás navštivte na naší pobočce v Plzni (adresa je Dřevěná ulice 8, Plzeň, 301 00).

Informace o pozici

  • Adecco spol. s.r.o.
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Manuální a dělnické profese,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek