Nabídka práce > Technolog

Technolog

Náplň práce

• tvorba pracovních a technologických postupů a standardů, kusovníků, přípravků
• řešení neshod v technické dokumentaci
• inicializace a participace na změnových řízení
• spolupráce s konstrukčním oddělením – testy, certifikace, prototypy, ověření vyrobitelnosti
• spolupráce s výrobním oddělením – řešení technologických problémů u nových výrobků
• poskytování technické podpory a znalostí ostatním pobočkám společnosti

Požadavky

• SŠ/VŠ vzdělání technického směru
• praxe na podobné pracovní pozici
• pokročilá znalost AJ – schopnost domluvit se
• praxe s 2D/3D CAD (SolidWorks/CATIA), MS-Office a PDM (SmarTeam) na denní bázi

Nabízíme

• zodpovědnou pozici v úspěšné stabilní společnosti s vizí a budoucností
• moderní pracovní prostředí
• možnost rozvíjet své znalosti a dovednosti
• 5 týdnů dovolené, závodní stravování, příspěvek na dojížděni
• Individuálně zaměřené osobnostní a profesní vzdělávání, kurzy angličtiny, aj.

Další informace


V případě zájmu prosím reagujte na danou pozici a přiložte svůj životopis. Případně volejte na tel. 725 817 242.

Informace o pozici

  • Adecco spol. s.r.o.
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Technické profese,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: AJ
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
Odpovědět na inzerát