Nabídka práce > Design konstruktér

Design konstruktér

Náplň práce

• návrh a vývoj leteckých interiérů
• tvorba výrobní a ostatní technické dokumentace
• vytvoření technické specifikace výrobku
• vyřízení požadavků na změny
• vývoj výrobku i technologií, optimalizace produktu
• podpora certifikace

Požadavky

• SŠ/VŠ vzdělání se zaměřením na konstruování
• znalost tvorby technické dokumentace
• dobrá znalost práce na PC (MS Office)
• praktická znalost práce v 3D CAD systému, (Solid Works výhodou)
• znalost anglického jazyka slovem i písmem na komunikativní úrovni
• systémové myšlení, zájem učit se, samostatnost, schopnost týmové práce

Nabízíme

• zajímavou práci na projektech pro letecký průmysl
• možnost spolupráce s výrobci letadel a leteckými společnostmi
• možnost rozvíjet své znalosti a dovednosti
• prostor pro profesní růst v oblasti Designu, Materiálů a Technologií
• moderní pracovní prostředí, mladý dynamický kolektiv
• jazykové a odborné vzdělávání
• podnikové stravování, týden dovolené navíc, příspěvek na dojíždění, bonusový systém Kafetéria aj.

Další informace

V případě zájmu prosím reagujte na danou pozici a přiložte svůj životopis. Případně volejte na tel. 725 817 242.

Informace o pozici

  • Adecco spol. s.r.o.
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek