Nabídka práce > Seřizovač

Seřizovač

Náplň práce

- přestavby výrobních linek a jejich seřízení pro zajištění bezchybné výroby a přezkoušení funkce zařízení před zahájením série, uvolnění prvního kusu a jeho dokumentace
- údržba a menší opravy výrobního zařízení
- dávat podněty a koordinovat opravy a údržbu výr. zařízení s přihlédnutím na specifikaci jednotlivých segmentů
- upozorňovat na možná rizika a nedostatky při montáži výrobků
- pozastavování zjištěných vadných dílů
- zpracování a vedení dokumentace při přestavbách strojů (např. nastavovací předpisy) a péče o příslušné pořadače s dokumenty
- provádění analýzy chyb na výrobcích a odstraňování jejich příčin
- spolupráce při zajišťování poptávek a nabídek pro externí opravy a údržbu
- udržování výrobního zařízení v dobrém technickém stavu

Požadavky

- SOU nebo SŠ technického zaměření nebo elektro (mechanik, elektrikář apod.),
- praxi v oblasti seřizování strojů
- práci s PC na uživatelské úrovni
- připravenost k dalšímu vzdělávání
- flexibilitu, samostatnost v řešení úkolů
- nástup ihned!
- ochotu pracovat ve směnném provozu

Nabízíme

- práci v prostředí mezinárodní, dynamicky se rozvíjející společnosti
- perspektivu dalšího osobního rozvoje
- odpovídající finanční ohodnocení
- zaměstnanecké výhody

Další informace

V případě zájmu prosím reagujte na danou pozici a přiložte svůj životopis. Případně volejte na tel. 725 817 242.

Informace o pozici

  • Adecco spol. s.r.o.
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Požadované vzdělání: Bez maturity
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek