Nabídka práce > PROGRAMÁTOR/ANALYTIK - MES systémy

PROGRAMÁTOR/ANALYTIK - MES systémy

Náplň práce

Usilujete o profesionální seberealizaci a zároveň chcete přispět ke změnám v úspěšné společností? Staňte se členem týmu na pracovní pozici "PROGRAMÁTOR/ANALYTIK - MES systémů"

Náplň práce:
* správa MES systémů
* údržba a servis aplikací
* tvorba webových a serverových aplikací
* analýza a vývoj aplikací

Požadavky

* min SŠ vzdělání v oblasti informačních technologií
* praxe na obdobné pozici min. 2 roky
* znalost .NET Framework (C++,C#,C)
* anglický jazyk na komunikativní úrovni
* znalost SQL nebo Oracle

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Informační technologie, Management,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * 5 týdnů dovolené * kvartální prémie * penzijní připojištění či životní pojištění * příspěvek na stravování * vzdělávání * kariérní růst
  • Místo pracoviště: Ostrava