Nabídka práce > Nabídkový specialista

Nabídkový specialista

Náplň práce

- Kompletní zpracování nabídek v útvaru Tendering včetně schvalovacího dokumentu – firemní dokument pro kompletní zpracování nabídky – ceny práce, materiálu, všechny náklady, technické specifikace apod.
- Komunikace s příslušnými útvary, které vstupují do nabídkového procesu – výroba, technologie, engineering, nákup

Požadavky

- SŠ/VŠ technického směru
- Dobrá komunikativní znalost AJ (komunikace se zahraničím)
- Praxe na obdobné pozici výhodou, vhodné ale i pro schopné absolventy
- Uživatelská schopnost práce na PC
- Komunikační dovednosti, logické uvažování, samostatnost, spolehlivost, pečlivost

Nabízíme

- Uplatnění na zajímavé pozici v nadnárodní společnosti
- Odpovídající platové ohodnocení dle praxe a zkušeností
- 5 týdnů dovolené
- Čtvrtletní prémie
- Příspěvek na penzijní připojištění
- Výuku angličtiny
- Závodní stravování

Další informace

V případě zájmu prosím reagujte na danou pozici a přiložte svůj životopis. Případně volejte na tel. 721 260 396.

Informace o pozici

  • Adecco spol. s.r.o.
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Administrativa, Technické profese, Výroba, průmysl a energetika,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: Aj
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek